Ons team

De groepsindeling voor schooljaar 2021-2022 is als volgt:

  • Groep 1: Mieke van der Lugt en Marita Blankman
  • Groep 1-2: Anne-marieke den Haan en Hetty van Dalen
  • Groep 3: Tjitske Valstar en Martine den Hartog
  • Groep 4: Arianne Vonk
  • Groep 5: Rudy van den Berg
  • Groep 6: Fop Kalisvaart
  • Groep 7: Mirjam Koole en Jantine Meenderink
  • Groep 8: Dave van Koppen 

Onderwijsondersteunend personeel:

  • Vakleerkracht gymnastiek: Aukje Helderman
  • Leerkrachtondersteuner: José Eberwijn
  • Remedial Teacher: Mieke van der Lugt, Caroline Zwinkels, Martine den Hartog
  • Kindercoach: Tjitske Valstar
  • Klimopgroep: Elly Zegwaard
  • ICT: Mirjam Koole en Rudy van den Berg
  • Directeur: Rianne Veenema
  • Coördinator: Anne-marieke den Haan
  • Intern Begeleider: Irene Kerssies en Monica Kok

Maak kennis met ons team!

Rianne Veenema

Directeur

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Irene Kerssies

Intern begeleider

Aanwezig: dinsdag t/m donderdag

Monica Kok

Intern begeleider

Aanwezig: maandag t/m woensdag

Mieke van der Lugt

Leerkracht groep 1

Aanwezig: maandag en dinsdag (groep 1), woensdag (RT)

Marita Blankman

Leerkracht groep 1

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

Anne-marieke den Haan

Leerkracht groep 1-2

Aanwezig: maandag t/m woensdag (groep 1-2), donderdag (coördinator)

Hetty van Dalen

Leerkracht groep 2

Aanwezig: donderdag en vrijdag

Tjitske Valstar

Leerkracht groep 3

Aanwezig: maandag en dinsdag (groep 3), woensdag (kindercoach)

Martine den Hartog

Leerkracht groep 3

Aanwezig: maandag (RT), woensdag t/m vrijdag (groep 3)

Arianne Vonk

Leerkracht groep 4

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Rudy van den Berg

Leerkracht groep 5

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Fop Kalisvaart

Leerkracht groep 6

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Mirjam Koole

Leerkracht groep 7

Aanwezig: maandag en dinsdag (groep 7), vrijdagochtend (ICT)

Jantine Meenderink

Leerkracht groep 7

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

Dave van Koppen

Leerkracht groep 8

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

José Eberwijn

Leraarondersteuner, NT2

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag

Caroline Zwinkels

Remedial Teacher

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

Aukje Helderman

Vakleerkracht gym

Aanwezig: maandag en woensdag

Elly Zegwaard

Klimopgroep

Aanwezig: donderdagochtend